Zespół Muzyczny EFECT z Koszalina zachodniopomorskie

Istniejemy na rynku od 1999 roku, co daje nam już kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze muzycznej takich imprez, jak wesela, bankiety, dancingi, bale, studniówki, jubileusze, festyny oraz wielu innych. Działamy na obszarze czterech województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego, jesteśmy jednak otwarci i – jeśli zajdzie taka potrzeba – możemy dotrzeć w każdy zakątek Polski! Repertuar granych przez nas utworów jest bardzo szeroki i wyjątkowo uniwersalny, cały czas też dodajemy do niego nowe przeboje. Gramy zarówno utwory z minionych lat, jak i te najbardziej aktualne, a do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, elastycznie dopasowując się do Państwa potrzeb. Muzyka to nasza pasja, nasze hobby, wkładamy serce w to co robimy, dlatego każda impreza z zespołem EFECT jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat. Grana przez nas muzyka daje wiele emocji, radości i zadowolenia nam, ale przede wszystkim naszym klientom. Wieloletnie doświadczenie muzyczne i sceniczne sprawia, że zapewniamy wspaniały przebieg wesela, zabawy i innych przyjęć.

Nasz zespół występuje w dwuosobowym składzie i wykorzystuje w pracy profesjonalny sprzęt.

Tomasz

wokal, instrumenty klawiszowe, puzon,
wodzirej- konferansjer, DJ

Tomasz

wokal, gitara, instrumenty klawiszowe, akordeon,
wodzirej- konferansjer

Na życzenie klientów poszerzamy nasz skład o jedną osobę ( Dominik – wokal, saksofon ), dzięki temu zyskujemy drugi instrument dęty – saksofon tenorowy oraz trzeci wokal, co rewelacyjnie podnosi jakość brzmienia naszego zespołu podczas występów.

b-2-1

ODWIEDŹ PROFIL NASZEGO ZESPOŁU NA INNYCH PORTALACH!
Znajdziecie tam Państwo rekomendacje i opinie klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

odwiedz_zespoly

band

weselny ogloszenie_200x70

logo_we2

Zespół muzyczny EFECT wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie. Głównym miastem wykonywania przez nas usług muzycznych jest Koszalin, jednak występujemy też w takich miejscowościach, jak Kołobrzeg,  Szczecinek, Nowogard, Świdwin, Darłowo, Sławno, Słupsk, Polanów, Miastko, Bytów, Chojnice, Lębork, Gdańsk, Szczecin, Stargard Szczeciński, Wałcz, Złotów, Piła, Gorzów Wielkopolski, Strzelce Krajeńskie, Drezdenko.
Najlepiej znane są nam województwa zachodniopomorskie i pomorskie, jednak na potrzeby naszych klientów działamy też w takich województwach, jak wielkopolskie i lubuskie.